• Головна
  • В управлінні освіти визнали, що в школах Тернополя опаленя було недостатнім і діти мерзли
14:00, 15 січня 2016 р.

В управлінні освіти визнали, що в школах Тернополя опаленя було недостатнім і діти мерзли

На холод у школах скаржаться батьки тернопільських школярів. Вони кажуть, що батареї ледь теплі, в приміщеннях температура +12, відтак діти мерзнуть та хворіють.


Нагадаємо, у Тернопільських школах було два тижні канікул, учні вийшли на навчання 11 січня. 
- Найбільше дзвінків з приводу холоду у школах до нас надійшло саме у понеділок, 11 січня. У вівторок вже менше, а станом на сьогодні, 15 січня, скарг немає взагалі, - каже начальник міського управління освіти Ольга Похиляк. – Річ у тім, що у школах працюють індивідуальні теплові пункти (ІТП), які упродовж канікул були на мінімальному режимі. Тож після канікул приміщення не встигли нагрітись і день-два у класах було прохолодно. Проте це питання ми тримаємо на контролі. В нас є менеджер, який контролює систему ІТП, ми виїжджали в школи. Звісно, певні проблеми були, бо є школи з застарілою системою опалення, є холодні класи. Але питання ми вирішуємо, дітей переводимо в інші класи. Тому думаю, що все налагодиться. 

Більшість тернопільських шкіл поміняли вікна у класах на енергозберігаючі. Хто цього не зробив, потрібно утеплити вікна, додає пані Похиляк. Адже є випадки, коли батереї гарячі, але в класах холодно. 

- Для цього є директор школи, класний керівник, батьківський комітет, які повинні вирішувати подібні проблеми, - каже Ольга Похиляк. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення
Оголошення
live comments feed...