• Головна
  • Скільки безпритульних собак стерилізували у Тернополі?
14:00, 29 січня 2016 р.

Скільки безпритульних собак стерилізували у Тернополі?

Для того, щоб купити і вчепити стерилізованим собакам на вуха спеціальну бирку з номером, до цих пір окремих коштів не виділяли, розповіла активіст ГО «Ноїв ковчег» та співзасновник ТОВ «Зооцентр» Олена Дейнека.

- “Ноїв Ковчег” зареєстрований в 2009 році, з того часу волонтери й почали проводити стерилізацію тварин і заодно кліпсувати їх, - пояснює пані Дейнека. - За цей час прокліпсували приблизно чотири сотні собак. Підрахувати, скільки зараз містом бігає прокліпсованих собак важко, оскільки життєвий період тварин не є дуже великим, а вже пройшло більше шести років від початку проекту.

Самі кліпси волонтери отримують як дружню благодійну допомогу від волонтерки зі Львова. Ці кліпси є універсальними ветеринарними, їх чіпляють загалом на свійських тварин: на корів та овець.

- За кліпси ми не платимо нічого, відповідно, сама процедура обходить безкоштовно, завдяки зусиллям наших волонтерів, якій й виконують дану роботу, - пояснила Олена Дейнека.

До слова, 20minut.ua поцікавилася, скільки коштують такі бирки-кліпси в інтернет-магазинах: ціна їхня коливається від 3,5 до 4,5 грн за такі, які можна побачити на безпритульних собаках Тернополя. А сам кліпсатор коштує, в середньому, 200-250 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #безпритульні собаки #стерилізація
Останні новини
Оголошення
live comments feed...