Авто тернопільських волонтерів під час поїздки на Донбас потрапило під обстріл

Під час обстрілу поблизу Донецька частина снаряда попала в колесо автомобіля, в якому їхали тернопільські волонтери.

Про це у ранковій студії "ТТБ" розповів волонтер тернопільського Логістичного центру допомоги бійцям АТО Богдан Кіндій.

"Кожного разу, коли їдеш на схід, небезпека завжди присутня. Починаючи від Горлівки і закінчуючи Новотроїцьким, там увесь час йдуть бої. Коли їдеш, наприклад, по обїзній Донецька, то наче в арці - з Донецька "закидають" нашим, наші "закидають" їхнім, навіть схопили шматок "града" в колесо", – розповів Богдан.

Волонтери розповідають, що тепер, коли приїжджають до хлопців, то наче додому, настільки тепло вони їх приймають. Христині Феціці навіть виділили окремі "апартаменти" - цілий бліндаж в користування.

"Були у шахті "Бутовка" (крайня позиція під самим Донецьком, так званий форпост в зруйнованій бойовиками Адїївці), де постійно ведуться бої. Буквально перед нашим приїздом відпрацював снайпер і поранив хлопця",  – розповіла Христина.

Бійці кажуть, що зараз тривають постійні обстріли наших позицій.

Тернопільські волонетри  Христина Феціца, Богдан Кіндій та Віталій Шандрук привезли хлопцям адресні передачі, вареники зі сметаною, кутю, свячену воду на Водохреща, резинові чоботи з утеплювачем, грілки для рук та ніг, котрі передає діаспора, а також багато іншого.

волонтери АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі