На Тернопільщині зареєстровано 31 випадок захворювання на “свинячий” грип

З початку цього року на Тернопільщині захворіли на грип 11 875 чоловік.

Епідситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в області є неблагополучною. Показник захворюваності перевищив епідпоріг на всій території Тернопільської області.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Євген  Безрукий 1 лютого під час відео наради. «З початку цього року 11 875 чоловік захворіло на грип, - зазначив Євген  Безрукий. -  2332 осіб захворіли за останній тиждень. З них  749 чоловік госпіталізовано, 327 з них – діти. По області перевищено епідпоріг в 3,1 рази. Але найвищий рівень захворюваності у Чортківському, Тернопільському, Бережанському, Шумському, Гусятинському, Монастириському і Борщівському районах». Євген  Безрукий наголосив, що припинення навчання у школах дає позитивний результат, захворюваність серед дітей не зростає.

«Держсанепідслужба рекомендує органам місцевання самоврядування хоча б до середини тижня не відновлювати навчальний процес у закладах освіти», - наголосив в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області.

Крім того, на Тернопільщині зареєстровано 31 випадок захворювання на грип H1N1.

Тернопільщина 31 випадок захворювання “свинячий” грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі