Тернопільська молодь цілу добу провела без мобільних та ноутбуків (фото)

Акція «Доба» відбулася 30-31 січня у Тернополі. Захід, який організував  Тернопільський осередок Союзу української молоді в Україні, присвячений річниці бою під Крутами.

Активісти вказаної організації, а також представники інших молодіжних спільнот добровільно провели 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ, в якому сьогодні розміщений Музей політв’язнів.

Учасники акції на власному досвіді відчули подих історії, дізналися про життя та боротьбу героїв, які боролися за визволення України від поневолювачів. Цілу добу юнаки та дівчата провели без мобільних телефонів, годинників, ноутбуків. У глибокій мовчанці та молитві учасники акції вшанували пам’ять героїв, полеглих за волю України.

Окрім цього, програма заходу передбачала зустрічі з цікавими людьми, перегляд історичних кінофільмів, практичні роботи з виготовлення вервичок бійцям АТО. 

Тернопільська молодь цілу добу провела без мобільних та ноутбуків (фото) (фото) - фото 1Тернопільська молодь цілу добу провела без мобільних та ноутбуків (фото) (фото) - фото 1Тернопільська молодь цілу добу провела без мобільних та ноутбуків (фото) (фото) - фото 1

Тернопіль молодь акція "Доба"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі