Скільки планують витратити цього року з міської казни на ремонт доріг у Тернополі?

37 мільйонів гривень планують витратити цього року з міської казни на ремонт шляхово-мостового господарства Тернополя. Перелік доріг, які ремонтуватимуть в місті затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради.

Передбачені капітальні ремонти та реконструкції цілих вулиць або тільки певних ділянок. Суми, які витрачатимуть на це коливаються від 40 тисяч гривень до 6 мільйонів гривень. Найзатратнішими будуть ремонти таких вулиць: капремонт ділянки від Поліської до розвороту тролейбусів на Промисловій – 6 мільйонів гривень, реконструкція Гайової від залізничного моста до примикання з Об’їзною – 5 мільйонів 609 тисяч, капітальний ремонт – заміна верхнього шару дорожнього одягу на Тролейбусній від тролейбусного депо до будинку №4а – 4 мільйони 800 тисяч, капітальний ремонт частини дороги на Шашкевича від Танцорова до Живова – 3 мільйони, капітальний ремонт – заміна верхнього шару дорожнього одягу на Микулинецькій від транспортної розв’язки на Об’їзній в напрямку ВАТ «Ватра» – 2 мільйони 820 тисяч, реконструкція дамби Тернопільського ставу на Руській – 2 мільйони 669 тисяч гривень.

Більше мільйона гривень передбачено на ремонти або реконструкцію вулиць Набережна-бічна, Пушкіна, Лепкого, Хутірської. На капітальний ремонт Надзбручанської заклали у бюджеті 890 тисяч гривень, пише зз.  Продовжать ремонтувати і міст на Бродівській та саму вулицю на ділянці між шляхопроводом і будинком №21. На це заплановано по 650 тисяч гривень. Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття Канадської обійдеться в 600 тисяч гривень. По 50 тисяч гривень піде на капітальний ремонт вулиць Яреми, Вояків дивізії «Галичина», Глиняної, другої частини мосту на Бродівській, Січових стрільців і Спадистої. 40 тисяч гривень витратять на капітальний ремонт частини вулиці Чорновола від Франка до Хмельницького.

Тернопіль ремонт доріг міська казна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі