"Псевдобанкіри" продовжують виманювати гроші у тернополян

Шахраї продовжують обкрадати мешканців Тернополя. На цей раз вони представляються службою безпеки “Ощадбанку” та намагаються дізнатися особисті дані тернополян, аби нажитися за їх рахунок.

Про це пише користувачка спільноти Від Тарнополя до Тернополя:

- Сьогодні стався доволі неприємний інцидент, яким я дуже хочу поділитись, оскільки таке може трапитись з кожним і наслідки можуть бути дуже неприємними. Ввечері мамі зателефонували з номера МТС (на номер, який не зареєстрований в баківській системі) та представились службою безпеки Ощадбанку, та пояснили що вони проводять перевірку карток. А саме, перевіряють чи картки у всіх власників на руках.

Потім попросили назвати секретні коди банківської карточки:

- Просили назвати перші чотири цифри номера картки, термін дії та три цифри на звороті. Нажаль мама назвала все, окрім останнього. Почувши відмову називати останній параметр шахрай почав залякувати тим, що картку заблокують. На щастя хоч це мою маму не злякало, вона припинила розмову і одразу після неї звернулась на гарячу лінію Ощадбанку, де підтвердили, що телефонували саме шахраї.
Схожа ситуація влітку сталась і зі мною, проте я навідріз відмовилась повідомляти будь-які відомості по телефону, і нажаль не звернула уваги на цю ситуацію. Мене також почали залякувати тим, що картку заблокують.

Тернополян в котрий раз попереджують: ніколи, ні за яких умов не повідомляйте відомості про свої банківські картки/рахунки по телефону, до того ж невідомим особам. Навіть якщо потрібно повірити картку, то краще це зробити безпосередньо в банку. Ви потратите годину свого часу, проте ваші гроші будуть в безпеці. А іще, якщо таке з вами станеться, обов'язково звертайтесь на гарячу лінію банку, та за можливості запишіть розмову із шахраями.

Тернопіль шахраї банківська карточка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі