У Тернополі за кошти з міського бюджету ремонтують інфекційне відділення

Інфекційне відділення комунальної лікарні швидкої допомоги у Тернополі продовжують ремонтували. Відомо, що це єдине відділення на Тернопільщині, яке надає допомогу хворим з інфекційною патологією не лише з міста, а й з усієї області. Стан проведення ремонтних робіт оглянув міський голова Сергій Надал.

-          Загалом на капітальний ремонт інфекційного відділення передбачено майже 9 мільйонів гривень, з яких лише 5 мільйонів надано з Державного фонду регіонального розвитку, інша частина фінансується з міського бюджету, – розповідає очільник Тернополя. – Під час зимового періоду виконуються першочергово внутрішні роботи і уже завершуються ремонти у палатах. Із настанням сприятливих погодних умов робітники почнуть ремонтувати фасад та добудовувати зовнішній ліфт, окрім того тут передбачене будівництво спеціальних очисних споруд.

У міській раді кажуть, щ пориміщення інфекційної лікарні не ремонтувалося більше сорока років.

До слова, у 2016 році у бюджеті міста заплановано виділити близько чотирьох мільйонів гривень на придбання медичного обладнання та проведення ремонтних робіт у медичних закладах Тернополя.

 
інфекійне відділення ремонт лікарні бюджетні гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі