Михайло Ібрагімов: «Пільгові категорії тернополян їздитимуть у громадському транспорті безкоштовно»

Депутати Тернопільської міської ради звернулися до Кабінету міністрів з проханням виділити кошти на перевезення пільгових категорій у  громадському транспорті. Це питання актуальне, оскільки згідно ЗУ «Про державний бюджет на 2016 рік» компенсації за перевезення пільговиків не передбачено.

«Всі закони, які регламентують порядок надання пільговим категоріям безкоштовного проїзду у транспорті залишилися чинними, проте субвенції з держбюджету на це ми не отримали»,- наголосив депутат міськради від Партії «Солідарність» - «Блок Петра Порошенка», голова комісії з питань економіки, промисловості, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму Михайло Ібрагімов.

Він зазначає що, згідно доручення профільної комісії КП «Тернопільелектротранс» проводить облік кількості пільговиків у транспорті за допомогою автоматизованої системи обліку пасажирів (валідаторів). Це дозволить визначити реальну кількість пасажирів пільгових категорій.

«За 2015 рік підприємство  КП «Тернопільміськелектротранс» недоотримало 2 млн грн за перевезення пільгових категорій, інші перевізники - понад 200 тис. грн. Торік державна субвенція хоча б частково покривала витрати перевізників. Цього року ми не отримали нічого… Незважаючи на численні звернення та порушення питання, уряд ігнорує цю проблему. Та ми будемо добиватись виділення коштів, бо іншого виходу у нас немає», - підкреслює депутат.

Михайло Ібрагімов пільговий проїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі