«Як хірург дуже сильно допомагав нам» – бійці про тернопільського лікаря, який помер у зоні АТО

Тернопільщина на війні втратила ще одного героя. Тіло 44-річного капітана медичної служби, Володимира Вовка, який помер у зоні АТО, сьогодні привезли додому.

Зустріли його о 8:30 на Збаразькому кільці. Далі процесія відправилась на вулицю Київську, 8, де жив військовий, потім у Катедру. Звідти після відправи у Дім Печалі на Микулинецьку. Друзі та бойові побратими, розповідають, що Володимир був дуже доброю людиною, та  фаховим медиком, одним із тих людей, які готові пожертвувати найціннішим, заради інших, передає TV4

Сьогодні Тернопільщина прощається зі ще одним героєм. Капітан медичної служби Володимир Вовк у зоні бойових дій пробув майже рік. Чоловіка на службу призвали у лютому минулого року. Деякий час він пробув у тренувальному таборі. Після цього його у складі медичного відділення медичної роти військової частини В 0425 відправили на Схід. Там він допоміг не одній людині, розповідають його бойові побратими. Проте постійно допомагаючи іншим, своєї хвороби не вгледів.

- Був хорошим лікарем, доброю людиною. Дуже сильно допомагав нам в роботі. Працював з хворими, з пораненими. У нього не хірургічна спеціальність, але оскільки раніше він був хірургом, це йому допомагало. Як хірург дуже сильно допомагав нам. Людина віддавала повністю себе своїй спеціальності, і своїм обов'язкам, - розповідає бойовий побратим Володимира Вовка, друг загиблого Максим.

Поховають Володимира Вовка 11 лютого на «Алеї Героїв», на Микулинецькому кладовищі. Цей день у Тернополі оголошено Днем жалоби.

Хірург бійці тернопільський лікар помер у зоні АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі