• Головна
  • У Тернополі на "БАМі" двоє пішоходів потрапили під колеса автомобіля
13:15, 15 лютого 2016 р.

У Тернополі на "БАМі" двоє пішоходів потрапили під колеса автомобіля

14 лютого о 23 годині 55 хвилини надійшло повідомлення про наїзд на пішоходів на перехресті вулиць 15 Квітня-Київська в місті Тернополі.

На місці події правоохоронці з’ясували, що 29-річний водій автомобіля «ВАЗ-2105», рухаючись по вулиці 15 Квітня в напрямку «Збаразького кільця» допустив наїзд на пішоходів 1994 та 1995 років народження, які здійснювали перехід вулиці по пішохідному переході.

З травмами та переломами пішоходів бригадою швидкої допомоги доставлено в лікувальні заклади. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ДТП
ТОП новини
"ТЦК почали пакувати українців прямо на цих вулицях, шукають чоловіків однієї категорії": відстрочка не спасе, мобілізація
"Сніг і жахливе похолодання пре в цю область України, дощ і мороз вдарять у регіоні": куди суне снігопад, мороз і негода?
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
Дощ хлине відразу в 6-х областях прямо у День знань, жахлива гроза вдарить в Україні: чого чекати школярам 1 вересня?
Оголошення