Відомий київський журналіст святкував День весни у Тернополі

Викладачі та студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі вже кілька років поспіль влаштовують ярмарок на честь Дня Весни. На бульварі Данила Галицького пахне ковбасками та смаколиками, лунають українські пісні. Зібрані з ярмарку гроші віддадуть сім’ям загиблих воїнів АТО. Костянтин Грубич – київський журналіст та телеведучий – теж долучився до свята. Наварив цілий казан шурпи.

На бульварі Данила Галицького, що на масиві Східний, розгорнувся гучний ярмарок. Це викладачі та студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі святкують Стрітення чи, як в народі кажуть, День Весни. Продають смаколики та смажені ковбаски. Зібрані гроші підуть на підтримку сімей загиблих воїнів АТО.

– Ми ще збираємо гроші на Героїв Небесної сотні. Тому що, якби не вони, ми б не мали сьогодні такого свята. Скільки вже зібрали? Не знаю, ще не підраховували, але можу сказати, що грошей зберемо багато, бо люди підходять із захопленням. беруть по декілька раз ті блюда, які їм сподобались найбільше, – розповідає тв4 голова студради ТКХТТ Артем.

На свято приїхав і запрошений гість зі столиці – журналіст та ведучий телепрограми “Знак якості” Костянтин Грубич. У великому казані готував страву із баранини. Костянтин не вперше на такому святі. Наше місто відвідує уже кілька років поспіль.

– Свято Стрітення. З одного боку релігійне, а з іншого-вже світське. І погода гарна. Гарний настрій. Я тільки що з поїзда. Поки що не встиг зорієнтуватися, знаю, що зараз буду робить шурпу. Ось цей казан. Зараз ми його розігріємо. Всі інгредієнти готові, – каже журналіст Костянтин Грубич.

Тернопіль День весни Костянтин Грубич благодійний ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі