Де в Тернополі перероблятимуть сміття влада не знає

Під обіцяний сміттєпереробний комплекс міська влада Тернополя ще не виділила ділянки. Зате в області використовують багато незаконних сміттєзвалищ.

Як повідомив заступник головного державного санітарного лікаря Тернопільської області Богдан Марків, із 31 діючого в регіоні полігону паспортизовано лише 11. Із 1040 населених пунктів тільки у 840 виділили землю під місцеві сміттєзвалища. Проте найбільшою проблемою для Тернополя залишається будівництво сміттєпереробного комплексу.

Богдан Марків: «Великою проблемоюдля міста Тернополя і для більшості районних центрів є будівництво сучасних сміттєпереробних заводів та комплексу по складуванню сміття. На жаль, розглянуто понад 10 районів по відведенню земельних ділянок під сміттєпереробний комплекс для міста Тернополя. На сьогодні ще констатуємо, що така ділянка не виділена».

Найкраща ситуація з паспортизацією сміттєзвалищ – у Тернопільському районі, відзначають епідеміологи. Під час благоустрою ділянок для складування відходів добре спрацювали санстанції обласного центру, Теребовлянського, Бережанського, Чортківського, Борщівського, Гусятинського, Кременецького, Заліщицького та Тернопільського районів - повідомляє телеканал ІНТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі