Минулого року ПриватБанк затримав 65 шахраїв, які викрадали кошти клiєнтiв, ще 14 – засуджені та відбувають покарання

З початку 2016 року вже викрито 17 та засуджено 5 шахраїв. Найбільш розповсюджене шахрайство – телефонне. Зловмисники під виглядом співробітників банку входять у довіру до клієнтів і випитують у них інформацію про ПІН-коди, паролі входу в Приват24 тощо.

Так, у Запорізькій області викрито 2 групи з 6 телефонних шахраїв, які ошукали близько 170 довірливих громадян на суму понад 2,1 млн грн. Усіх шахраїв затримано.

«Наша система моніторингу транзакцій дозволяє оперативно реагувати на спроби несанкціонованого доступу до карток і блокувати такі операції, що мінімізує ризики клієнтів, – зазначає заступник Голови Правління ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Ця система допомагає суттєво знизити збиток від шахрайства та у більшості випадків запобігти йому».

В Одеській області в ході взаємодії Служби безпеки банку з МВС України було припинено діяльність шахрайської групи в складі 5 осіб. Вони ошукали близько 150 клієнтів на суму понад 1,5 млн грн завдяки використанню підроблених сайтів. Шахраїв заарештовано за скоєння шахрайства у великих розмірах шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Нагадаємо, головна умова фінансової безпеки – це нерозголошення конфіденційних даних (ПІН-код, пароль від Приват24, серія та номер паспорта, ІПН тощо). Передача цих даних третім особам категорично заборонена. Детальніше про заходи безпеки під час використання банківських продуктів – на pb.ua

ПриватБанк затримав 65 шахраїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі