• Головна
  • Приховані бонуси, які містять зарплатні картки
16:00, 2 лютого 2012 р.

Приховані бонуси, які містять зарплатні картки

За допомогою зарплатної картки можна взяти кредит без застави, оформити іпотеку або автокредит під вигідніші відсотки, розповіла експерт банківського сектора Оксана Гребінська.

За її словами, головною перевагою практично усіх банківських зарплатних карток є можливість отримати беззаставний кредит, - коли користувач може зняти з картки у банкоматі або оплатити за допомогою картки більше, ніж є фактичний залишок.

Ще одним плюсом, за словами експерта, є можливість отримати кредит на придбання житла або автотранспорту за більш низькою відсотковою ставкою. "Адже банк, в якому ви отримуєте зарплату, знає про вас багато що, зокрема бачить ваш дохід. Крім зниженої ставки по кредиту, банк може запропонувати і більш низький рівень комісії за відкриття кредиту, що дозволяє скоротити супутні витрати", - відзначає Оксана Гребінська.

Ще однією перевагою для користувачів зарплатних карток є можливість отримати підвищені відсотки по депозитах. Зазвичай банки називають це програмами лояльності і пропонують своїм клієнтам додаткові бонуси. Нагадаємо, станом на червень 2011 року загальна кількість активних платіжних карток в Україні складала 32,066 мільйона штук, повідомили у Нацбанку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...