У березні тернопільських контрактників відправлять на військове навчання

Вмотивованих людей чекають на військову службу за контрактом, тоді, можливо, обійдеться без наступних черг мобілізації.

У військкоматах триває робота із комплектації Збройних Сил військовослужбовцями-контрактниками. Тернопільщина своє завдання з подачі кандидатів виконала майже на третину. Робота триває, заплановано ще два етапи відправлень на березень. Агітуючи охочих стати професійним військовим, нагадують про пільги, високу зарплатню і про можливість обирати військову частину, в якій хочеться служити, передає TV4.

– На сьогоднішній день завдання складає близько 30%. Ми далі продовжуємо роботу, здійснюється циклічна відправка, наступний цикл відправок буде в березні, з 14 березня і з 29 березня, – розповідає військовий комісар Тернопільської області Володимир Катинський.

Охочих служити у війську за контрактом запрошують звертатися у військкомати, де можна дізнатися про всі умови і вакантні посади.

– Військовослужбовці служби за контрактом на сьогоднішній день отримують від 7 тисяч гривень, мінімально 7 тисяч 38 гривень, якщо цікавить до гривні буквально. На сьогоднішній день ми відправляємо, згідно умов укладання контракту, всіх бажаючих в навчальні підрозділи, з якими попередньо надається згода з військової частини про те, що військовослужбовець має служити в тій або іншій військовій частині. Відповідно, навчальні центри відправляють, звертаючи увагу на ці згоди з військової частини, відправляють в ті військові частини, бойові військові частини, які необхідно. На сьогоднішній день, наголошую, що в нашій 44 бригаді більше 1000 вакантних місць і в Бережанському полку, точніше в батальйоні, більше 500 вакантних посад, – каже Володимир Катинський.

Тернопіль контрактники військове навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі