МНС дав добро відзначати свято зими в Тернополі на льоду

Свято зими у Тернополі планують влаштувати 12 лютого на тернопільському ставі. Саме там відбудеться найбільше заходів святкування.

«Попередньо рятувальники не мали заперечень, за їх даними товщина льоду на ставі сягає 20 см, цього достатньо. Рибалки кажуть, що товщина льоду – 30 см, це все залежить від конкретної ділянки і течії», – розповів міський голова Сергій Надал.

На ставі під час святкувань заплановано  провести змагання із зимової риболовлі, змагання серед лижників, українські забави. Також тут бажаючих кататимуть на двох повітряних кулях. А ще обіцяють льодяні та снігові фігури, катання на санах та конях.

«Аби не сконцентровувалося дуже багато людей в одному місці, пункти громадського харчування ми розмістимо вздовж набережної. Хоча раніше на ставі навіть кукурудзник злітав, катаючи людей на святі зими», – зауважив міський голова.

На святкування до Тернополя також запросили представників районів.

«З одного боку вони привезуть свої колективи, свої розваги, страви, характерні для їхнього регіону. При цьому у всіх районів буде якась група супроводу, що додасть масовості і колориту самому святу», – каже Сергій Надал.

Також він пообіцяв у день свята цікаву концертну програму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі