«Передайте тому Яценюку, що ми скорше продамо його, аніж він землю!» - люди до нардепа Олега Барни

Народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Олег Барна нещодавно повернувся з  зустрічі із жителями сіл Борщівського та Заліщицького районів: села Шупарка, Глибочок, хутір Пеньки, села Щиківці, Дунів та Буряківка.

" Приємна зустріч із щирими людьми. Лиш на поріг клубу, а мені зразу: «Не допустіть продажу землі. Передайте тому Яценюку, що скоріше ми продамо його, аніж він нашу українську землю!». 

Мою позицію щодо не допущення продажу землі люди знають, підтримують, наказують і далі так тримати.  Приємно, що моя державотворча позиція у парламенті підтримується моїми виборцями.

 Основне питання людей - це створення робочих місць. Я наполягаю на не допущенні передачі паїв агрохолдингам, не допускати продовження договорів оренди з ними, а першочергово наголошую на розвитку дрібного фермерства та переробки сільгосппродукції. ", - розповідає нардеп.

Люди скаржилися на безвідповідальність енергетиків, які не міняють аварійні стовпи, трансформатори, та їх високі ціни за підключення.

" Опісля провели зустріч із головою Заліщицької РДА Б.Шепітко та підприємцями М.Розлуцьким, С.Федиком, О.Тартачим, І.Бесащуком мером м.Заліщик А.Квач та іншими. Зробили підсумки проведених зустрічей, актуалізували проблемні питання, намітили шляхи їх вирішення. Багато проблем можна вирішити на місцях, але завдання влади - створити сприятливі умови для розвитку дрібного фермерства, малого і середнього бізнесу. Якщо в чиновників Кабміну не має розуму допомогти, то нехай хоч мають совість не мішати селянам самим відроджувати село", - заявляє Олег Барна.

«Передайте тому Яценюку, що ми скорше продамо його, аніж він землю!» - люди до нардепа Олега Барни, фото-1 «Передайте тому Яценюку, що ми скорше продамо його, аніж він землю!» - люди до нардепа Олега Барни, фото-2
нардеп Олег Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі