Деревляний уже дружить не лише з недругами Тимошенко, а й зі своїм колишнім опонентом

Поки Юлія Тимошенко на телеефірах та в парламенті заявляла про вихід з коаліції, тернопільські тимошенківці семимильними кроками рухаються в протилежному напрямку.

З часу обрання екс-нардепа Василя Деревляного першим заступником голови обласної ради, “Батьківщина” йде по шляху перетворення в кишенькову політсилу місцевого намісництва Порошенка, пише ЗЗ.

Зважаючи на те, що голова ради порошенківець Віктор Овчарук ще не твердо тримає штурвал влади, Деревляний перебрав на себе усі комунікації з командою Барни.

У кулуарах розповідають, що його близькі соратники полюбляють називатися “молодшими, але досвідченішими партнерами” намісника Порошенка.

Співпраця між партнерами, як відомо, розпочалася з передачі ставка в рідному селі першого віце-спікера і продовжилися на кадровому фронті.

За вірність посаду першого віце-намісника зберіг Іван Крисак, а кілька осіб з офісу Деревляного стали штатними співробітниками обласної ради. Цікаво, що в першу чергу це стосувалося особистої секретарки та водія екс-нардепа. Також одне з управлінь Білого дому має очолити ще один колишній протеже Деревляного.

А днями Василь Деревляний сів за один стіл з ще недавно непримиримим політичним опонентом Михайлом Цимбалюком.
Це сталося 12 березня у Львові під час проведення спільної зустрічі активістів “Батьківщини” з Львівської, Волинської та Тернопільської областей.

Деревляний уже дружить не лише з недругами Тимошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі