Фірташ: тернопільську «Ниву» буде фінансувати банк “Надра”

Дмитро Фірташ офіційно підтвердив, що буде фінансувати футбольну команду “Нива” Тернопіль. Він готовий взяти на себе 50% бюджету команди.

Про це голова Федерації роботодавців України, уродженець Заліщицького району Дмитро Фірташ повідомив сьогодні під час візиту на Тернопільщину. Зокрема він відвідав Заліщицьку центральну комунальну районну лікарню. Там також побували голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян та Чернівецької Михайло Папієв.

Щоправда, відповідаючи на запитання журналістів, мільярдер виправив губернатора області Валентина Хоптяна, що гроші на клуб даватиме не він особисто, а підконтрольна йому банківська установа, пише zz.

– Це дійсно так насправді. Банк «Надра» підписався. Ми це питання вже закрили, по-моєму? – запитав Дмитро Фірташ, звертаючись до голови облдержадміністрації.

На що Валентин Хоптян миттєво відповів: «Так, дійсно, це питання вирішене. Футбольна команда «Нива» буде працювати 50 на 50. 50% Дмитро Васильович допомагає (не я, а банк «Надра» – зробив поправку Фірташ – прим. авт.). «Банк «Надра», – виправився губернатор, –  а 50% – меценати нашої області та всі інші», – додав очільник Тернопільщини.

Як відомо, влітку минулого року банк «Надра» офіційно перейшов під контроль австрійської компанії Centragas Holding AG, яка належить бізнесменові Дмитру Фірташу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі