• Головна
  • Контрольні органи ретельніше перевірятимуть тернопільські супермаркети
21:00, 10 лютого 2012 р.

Контрольні органи ретельніше перевірятимуть тернопільські супермаркети

Новоспечений заступник голови Тернопільської облдержадміністрації взявся за перевірку продуктів у супермаркетах. Сьогодні у сфері мережевої торгівлі можна знайти безліч порушень, каже Василь Гецько. Серед них – недотримання терміну придатності харчів і фальсифікація алкоголю та тютюну. Боротимуться працівники облдержадміністрації й з корупцією в контролюючих органах.

Василь Гецько, віце-губернатор: «По питаннях боротьби з корупцією, боротьби з хабарництвом – у першу чергу по тих органах, які здійснюють перевірки. Із цих питань буде відкрито гарячі телефонні лінії при облдержадміністрації, при кожній райдержадміністрації, при кожній із контролюючих служб».

Непоодинокі випадки обману покупців у супермаркетах: працівники магазину розміщують у торговому залі вивіску про брехливу акцію, яка заманює споживачів. Також потрібно змінювати ситуацію із присутністю вітчизняного виробництва на прилавках.

Василь Гецько, віце-губернатор: «Реалізація підакцизних товарів – це окрема тема. Це стосується бензину, це стосується ліків, це стосується горілки».

У майбутньому контролюючі органи більше звертатимуть увагу на вже приготовану продукцію, якою торгують у супермаркетах – салати, кури-гріль та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...