Піратське програмне забезпечення знову з'явилось на Ex.ua

Юридичний представник корпорації Microsoft в Україні звернувся до адміністрації скандального сайту з вимогою заблокувати сторінки, де викладені піратські копії програм компанії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії "Майкрософт Україна", передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Незважаючи на розслідування діяльності порталу Ex.ua українськими правоохоронними органами та на вилучення ними численних серверів компанії, на сайті знов у вільному доступі знаходяться неліцензійні копії програмного забезпечення Microsoft. Тому юридичний представник корпорації Microsoft звернувся до адміністрації Ex.ua з вимогою вжити заходів щодо усунення цього порушення статей 50 та 51 Закону України "Про авторське право та суміжні права", - наголошується у повідомленні.

Генеральний директор "Майкрософт Україна" Дмитро Шимків, коментуючи ситуацію, звертає увагу, що численні заяви представників Ex.ua про співпрацю з правовласниками давали підстави вважати, що сайт самостійно боротиметься з порушеннями закону на своїх серверах. "Тому ми з величезним здивуванням виявили, що адміністрація порталу і надалі дозволяє користувачам викладати незаконний контент. Піратство такого масштабу не має право на існування у країні, яка прагне розвивати інноваційні галузі економіки та називає галузь розробки програмного забезпечення одним із пріоритетів державного розвитку", - зазначає він.

За даними міжнародної аналітичної компанії IDC, Україна входить до десятки країн світу з найвищим рівнем комп'ютерного піратства - цей показник у нас становить 86%. А за інформацією Міжнародного альянсу інтелектуальної власності (IIPA), ще у 2010 році послугами Ex.ua користувалося принаймні 50% всіх українців, які або скачували, або викладали в мережу нелегальний контент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі