На Тернопільщині за останню добу зафіксовано ще десять випадків обмороження

11 лютого близько 5-ї ранку в Тернопільську районну лікарню з діагнозом “Обмороження китиць обох рук 2-3 ступеня” шпиталізовано 52-річного жителя села Константинівка Тернопільського району.

У цей же час в Чортківську районну лікарню потрапив 19-річний юнак з діагнозом “Обмороження обох нижніх кінцівок 3 ступеня”.

Одразу троє потерпілих звернулися у Кременецьку районну лікарню. 39-річний мешканець Великих Бережців обморозив обличчя, руки та ноги. У 25-річного кременчанина постраждали пальці ніг. Ще один мешканець райцентру, 47-річний чоловік потрапив у лікарню в стані алкогольного сп’яніння, у якого встановили загальне переохолодження, обмороження двох кистей і підошв.

В Копичинецьку лікарню з обмороженням обох рук і стоп доправили 66-річного мешканця села Яблунів Гусятинського району, у якого також було встановлено, що чоловік знаходився в стані алкогольного сп`ягніння.

Обмороження рук отримав 77-річний мешканець села Вибудів Козівського району. А 25-річний житель Підволочиська, крім рук, обморозив ще й ноги до кісток.

Менше пощастило 41-річному мешканцю села Гумниська Теребовлянського району. Через загальне переохолодження організму він потрапив у реанімацію.

Ще один «пасажир» близько обіду потрапив в Тернопільську міську лікарню №1. 54-річний житель села Новостав Шумського району, був шпиталізований з діагнозом «Загальне переохолодження організму», він також, як не дивно, знаходився в стані алкогольного сп`яніння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі