Львівський пройдисвіт на Тернопільщині обмінював свічки на готівку

До яких тільки схем шахрайства не вдаються зловмисники, щоб видурити якнайбільше грошей. Днями співробітники Заліщицького райвідділу внутрішніх справ затримали 39-річного жителя Львівської області, який «заробляв» на довірливості інших.

У районні центри та села шахрай привозив декілька пачок церковних свічок. Усе ретельно планував та продумував, дізнаючись поблизу храмів про потенційних потерпілих. Жертвами обирав самотніх літніх людей, яким представлявся довіреною особою священика. Потерпілим розповідав, що привезені ним свічки призначені для потреб храму. При цьому, вигадував, що священик перебуває у справах за межами району, а він виконує його важливе доручення. Обов’язково додавав, що отець просив розрахуватися з ним за привезений товар. Мовляв, свічки священик забере пізніше й поверне витрачену готівку.

Довірливі пенсіонери віддавали зловмисникові власні заощадження. Йшлося про суми від однієї до десяти тисяч гривень. Привезені свічки, зрозуміло, коштували набагато менше. Але й це ще не все. Виявляється, священики нічого про товар не знали, тим більше, не замовляли його.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі