• Головна
  • Мер Тернополя вже сам в шоці від самоуправства водіїв маршруток
16:00, 13 лютого 2012 р.

Мер Тернополя вже сам в шоці від самоуправства водіїв маршруток

У Тернополі водії маршруток дійшли до того, що дозволяють собі «виставити» з салону навіть інспекторів, які стежать за культурою та дотриманням правил перевезень.

Про це сьогодні повідомив міський голова Сергій Надал. Він зауважив, що наразі рівень культури водіїв бажає кращого. І від масового звільнення «нерадивих» стримує лише те, що їх ніким замінити.

«Згоден, що із водіями ще потрібно працювати. Бо часом вони собі дозволяють випхати з салону навіть громадських інспекторів. Після таких випадків управління транспорту звертається до перевізників, і власники маршрутів знімають таких порушників на кілька тижнів з маршруту, дають їм догани, знімають премії. Іноді звільняють. Але всіх не звільниш, бо наразі в Тернополі немає такої кількості водіїв власне маршруток, щоб їх можна було постійно звільняти за грубі порушення», – каже міський голова.

За його даними, зараз у місті працює до 10-ти громадських інспекторів. Попередньо їх інструктують в управлінні транспорту, щомісяця вони звітують про свою роботу.

Працюють ці люди на громадських засадах, за це мають право безкоштовно проїзду у громадському транспорті.

Аби стати громадським інспектором потрібно написати заяву на ім’я міського голови, а також подати рекомендацію від якоїсь громадської організації.

При бажанні про порушення або хамство водіїв можуть повідомити і звичайні люди – за тел. 1580 або зателефонувавши в управління транспорту за тел.52-15-14.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...