Хто в Тернополі втратить гроші через заборону реклами знахарок і ворожок?

З 15 лютого вступає в силу Закон, який забороняє «розповсюджувати рекламу послуг з ворожіння та гадання та транслювати програми та передачі, у яких телеглядачам та радіослухачам надаються послуги з ворожіння та гадання, а також платні послуги у сфері народної або нетрадиційної медицини».

Отже, що ж забороняється і хто з тернопільських втратить заробіток?

Якщо в рекламі будуть вживатися слова «лікування», «зцілення», «знахар», «цілитель», то ця реклама підпадає під ознаки реклами нетрадиційної (народної) медицини, для заняття якою потрібен спеціальний дозвіл.

А тепер хто найбільше втратить. Звичайно рекламою всякого роду цілителів та знахарів заробляли місцеві друковані ЗМІ, в яких на декількох шпальтах могли бути рекламні статті про зцілення такими от шалатанками і пропозиції їхніх послуг в місцевих будинках культури, чи кінотеатрах де можна купити «заряжену» воду за кількадесят гривень чи цілющі трави. Серед тернопільських друкованих видань найбільше втратить «У кожен дім» та “Нова тернопільська” газети в яких така реклама переважала, пише realno.te.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі