У Тернополі визначили ТОП-10 молодіжних лідерів 2011 року

“Сам працюю – сам і оцінюю” – тернопільські громадські лідери обрали з-поміж себе десятку кращих. В приміщенні галереї “Бункермуз” 10 лютого відбулася фінальна частина конкурсу-рейтингу громадських лідерів нашого міста “ТОП-10 молодіжних лідерів Тернополя”.

“Конкурс проводився за аналогом конкурсу, який проводять наші колеги з “Демократичного Альянсу” в Одесі. Там він відбувається уже третій рік поспіль і має велику популярність серед молоді. Запозичивши ідею, ми адаптували її до реалій Тернополя. І ось результат! Не встиг завершитись цей конкурс, як ми уже плануємо як воно буде наступного року. А наступного року ми маємо твердий намір провести ширше і масштабніше”. – каже Світлана Чернецька, голова Тернопільського обласного осередку ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”.

Метою конкурсу є відзначення найактивніших лідерів молодіжного руху Тернополя за 2011 рік, обмін досвідом між молодіжними лідерами та налагодження зв’язків для спільної реалізації проектів. Однією із цілей конкурсу є підбиття підсумків року у громадському секторі, що дає змогу об’єктивно визначити людей, які мають найбільший вплив на молодіжну політику і загалом на розвиток міста та його громадян.

Критеріями відбору номінантів були кількість та якість організованих протягом року заходів, направлених на розвиток молоді чи вирішення її проблем, ефективність молодіжного об'єднання, яке очолює лідер, авторитет, компетентність та публічність лідера, а також креативність ідей та перспективи розвитку лідера. Проект було адаптовано до умов нашого міста. Шляхом голосування незалежних експертів (60% голосів) та самих номінантів (40% голосів) було сформовано 10-ку лідерів за 2011 рік.

В експертну комісію проекту входили люди, що справді знають громадський сектор і чудово орієнтуються як в персоналіях, так і в подіях громадського життя міста – це Абрам’юк Святослав (працівник відділу молодіжної політики при ОДА), Круть Микола Миколайович (начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту), Домбровський Олександр (голова ТМО “Нівроку”), Шимчук Анастасія (голова ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”) та Андрій Шкула (журналіст).

Фінальна частина заходу відбувалась у приміщенні галереї “Бункермуз” в затишній атмосфері. Горіли свічки, лунала джазова обробка “The Beatles” у виконанні юних музикантів, на слайдах демонструвались презентації громадських організацій міста. На стінах були розвішані анкети, щоб номінанти могли ознайомитись із досягненнями своїх колег.

Загалом атмосфера була дуже творчою і загадковою та сприяла інтризі, повідомляє прес-служба ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу". Після підбиття підсумків і результатів голосування було проведено нагородження громадських діячів, які увійшли до 10 кращих. Нагородження проводила голова ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу” Анастасія Шимчук. Звичайно, не обійшлося і без подарунків – Сиротюк Михайло, який виступив спонсором проведення заходу, подарував ТОП-10-ці дисконтні картки знижок “Euro26”, а перших три місця отримали в подарунок корисні сучасні гаджети з гравіруванням “ТОП-10”.

За підсумками 2011 року ТОП-10 молодіжних лідерів Тернополя виглядає так:

1 місце – Черкашин Максим – керівник Тернопілької міської молодіжної громадської організації “Німецька молодь”

2 місце – Проць Лілія – президент Тернопільської міської МГО “Фізкультурно-спортивний клуб “СПОРТ-КЛАС”

3 місце – Сцібайло Ігор – керівник Асоціації Захисту Прав і Свобод Молоді “Дружба”, президент Cпортивного клубу ім.Б.Сцібайла “ГалТер’S”

4 місце – Куча Тарас – голова ТМО ВМГО “Молода Просвіта”

5 місце – Процик Ігор – голова правління Тернопільської обласної молодіжної громадської організації “Спілка молодіжного самоврядування”

6 місце – Вівсяна Ірина – заступник голови ТОО ВМГО “Молодіжний Націналстичний конгрес”

7 місце – Чернецька Світлана – голова ТОО ВМГО “Демократичний Альянс”

8 місце – Білінська Христина – голова ТОО ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування”

9 місце – Кузик Мар’яна – референт зовнішніх зв’язків Товариства українських студентів католиків “Обнова”

10 місце – Козбур Ірина – керівник відділу роботи зі студентами ТОО ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування”

“Саме так повинно виглядати справжнє оцінювання досягнень громадських лідерів”, - каже Олександр Домбровський, експерт проекту. – “Оцінку повинні виставляти самі громадські діячі і люди, що компетентні у даній сфері. Це не повинно бути у форматі “подайте список тих, кого треба нагородити” –і ми дамо їм грамоти”. “Ми задоволені проектом, і наче не було значних прорахунків у його реалізації. Однак нема межі досконалості – і наступного року проект буде ще кращим, цікавішим і масштабнішим” – кажуть організатори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі