У Тернополі ветерани Афганістану отримали подяки та грошові премії

15 лютого міський голова Тернополя Сергій Надал вручив подяки та грошові премії членам Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, за мужність і патріотизм при виконанні військового обов’язку та з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Цього ж дня в парку «Національного відродження» відбудеться мітинг – реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам – афганцям з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати світлу пам'ять загиблих воїнів-афганців. Згадати їх та висловити повагу ветеранам.

Прийміть від мене і від всієї громади міста Тернополя слова вдячності. Ми дякуємо вам - у минулому сумлінним військовослужбовцям, а сьогодні – активним учасникам життя міста, життя України.

Пів року тому афганці показали, що є реальною силою в суспільстві - очолили протести проти несправедливої соціальної політики уряду.

Щороку в лютому тут збираються воїни-афганці, їх родини, багато тернополян, які пам`ятають події афганської війни. Ця війна торкнулась багатьох наших земляків, стала частиною родинної історії. Історії, у якій через протистояння між двома імперіями опинились звичайні живі люди. Люди, які мали свої плани і мрії, ідеали і наміри, але стали заручниками цього протистояння.

Дивлячись у минуле з сьогодення ми повинні думати про майбутнє. Про майбутнє наших дітей, нашого народу. Ми, сьогоднішні українці, сьогодні маємо шанс збудувати сильну національну державу. Державу, яка буде захищати власні національні інтереси. Державу, яка віддасть належну шану всім військовим ветеранам», - зазначив Сергій Надал.

У Тернополі ветерани Афганістану отримали подяки та грошові премії, фото-1
У Тернополі ветерани Афганістану отримали подяки та грошові премії, фото-2
У Тернополі ветерани Афганістану отримали подяки та грошові премії, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі