ФК «Тернопіль» розпочав підготовку до свого дебютного сезону

Перший матч у підготовці до свого дебютного сезону серед клубів-професіоналів провів ФК «Тернопіль». Двосторонка між основною командою та її найближчим резервом – збірною студентів педагогічного університету, завершилася на користь «ветеранів» – 4:3.

Як повідомив «Номер один» головний тренер команди Василь Івегеш, у команді з минулорічного складу залишилися практично всі основні виконавці. Натомість ведуться перемовини (деякі з них вже пройшли успішно), щоб повернути до команди її вихованців, які вже набули досвіду виступів у майстрівських колективах. Що ж до найближчих спарингів, то такими можуть бути матчі з чернівецькою «Буковиною» або бурштинським «Енергетиком». Розглядає керівництво клубу і можливу участь у турнірах – в кубку Підгір’я та Думанського (обидва проводяться на Івано-Франківщині), запрошення на які клуб уже отримав. Цілком ймовірно і те, що останній етап підготовки ФК «Тернопіль» проведе на Закарпатті.

Не сидять склавши руки і керівники клубу, адже щоб отримати статус професійного клубу, потрібно пройти прискіпливу атестацію. На сьогодні, як повідомив директор клубу Андрій Колісник, ФК «Тернопіль» направив документи у ФФУ по двох критеріях – правовому та спортивному...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі