У Тернополі грабіжник-рецидивіст обманом заводив юнаків у під’їзди

Вибирав простодушних, фізично недужих. За плечима в уродженця Чернівців п’ять судимостей, і усі за крадіжки та грабежі. Останню відбув у липні минулого року, приїхав на Тернопілля в одне із сіл Лановецького району.

І вже у жовтні невиправний чоловік взявся до кримінального ремесла. Про два злочинницьких епізоди прес-служба обласної міліції повідомляла за гарячими слідами. Так, на вулиці Протасевича зловмисник перестрів юнака і завів з ним розмову. Власне, це радше був психологічний напад. Мовляв, мою маму пограбували, а ти дуже схожий на грабіжника. Збентежений юнак відразу ж погоджувався зняти із себе підозру - зайти у під’їзд будинку, де начебто мешкає пограбована. Наївний хлопець вважав, що потерпіла, звісно, визнає його непричетним до грабунку, і він спекається несподіваної напасті.

«Син» жодної мами не показував, а на сходовому майданчику нахабно оббирав своїх жертв. У цьому випадку його власністю стали мобільний телефон і 27 гривень, а за другим злочинним епізодом (через тиждень у такий же спосіб завів перехожого у під’їзд будинку на вулиці Кривоноса) – мобільний телефон та ланцюжок з підвіскою вартістю чотири тисячі гривень.

На лаву підсудних чернівчанин сів за звинуваченням у грабежі, вчиненому повторно. Зважаючи на попередній кримінальний досвід обвинуваченого, Тернопільський міськрайонний суд засудив його до чотирьох з половиною років позбавлення волі - пише Свобода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі