Депутати проти мораторію на закриття садків та шкіл у Тернополі?

Сьогодні, 16 лютого, депутат Тернопільської міської ради Петро Гринчишин на сесії намагався внести в порядок проект про заборону прийняття рішень щодо ліквідації садків та шкіл у Тернополі.

За включення цього проекту проголосували лише 11 з 60 депутатів. Більшість народних обранців порахували, що ще питання не варто включення через те, що воно суперечить закону про місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у зв’язку з значним недофінансуванням освітянської галузі Тернополя в коридорах влади точиться багато розмов про розформування, реорганізацію та об’єднання деяких шкільних, дошкільних та позашкільних начально-виховних закладів (у т.ч. і спортивних). Наразі ніхто з посадовців міської ради офіційно не озвучував позиції влади з цього питання, більше того, на одній з нарад з директорами спортивних шкіл міста гуманітарний заступник міського голови Леонід Бицюра запевнив тренерів ДЮСШ з футболу, що з їх школою жодних кроків чинитися не буде. Але, як відомо, диму без вогню не буває  - пише "Номер один".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі