У файному місті з’явилася «Стіна кохання»

14 лютого ТММГО "Файне місто" спільно з ВМГО "Студреспубліка" провели проект "Стіни кохання". На театральному майдані та у ВУЗах  Тернополя були встановлені стіни кохання, де закохані активно дописували незавершений вислів: "День закоханих для мене це.....", або на відеокамеру розповідали свою історію кохання. Подарунком для закоханих у акції була романтична вечеря.

У рамках святкування Дня Св. Валентина студенти тернополя взяли участь у організованому ТММГО “Файне місто” "LoveQuest"і. Незважаючи на погоду, учасники активно виконували завдання, а саме романтичні конкурси - освідчувались у коханні, шукали приховані колодки на дереві кохання. Все це вони робили разом із своєю другою половинкою.

Всього у квесті брало участь 6 команд із різних вишів Тернополя, переможцями стала команда із ТКІ із назвою «Шалені», друге місце отримала комадна «Рижіки», третє - команда під назвою «Валентинка».

Переможці отримали подарунки від спонсорів квесту – секс-шопу «Влад», Арт-бару «Коза» та тернопільської пивоварні "Опілля".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі