Тернопільських жінок кличуть до війська на контрактну службу

Зарплату від 7 тис.грн, оренда житла за рахунок держави, безкоштовне харчуванням та медичне забезпечення обіцяють тим тернополянам, які підуть в ЗСУ на контрактній основі.

Чоловіків від 18 до 60 років та жінок, віком 18-50 років, кличуть на службу за контрактом. навчання спершу проходитиме у навчальних центрах в Житомирі, смт. Десна, с.Старичі та в Полтаві, повідомляє т.в.о. військового комісара Тернопільського об'єднаного військкомату Олександр Танасов. 

- На сьогодні грошове забезпечення рядових та сержантів, залежно від звання та терміну проходження військової служби, становить від семи до дев'яти тисяч гривень, - коментує 20 хвилин пан Танасов. - На пенсію військові мають право вийти після 25 років вислуги або 25 років трудового стажу, з яких не менше 12,5 років становила військова служба. Крім того держава забезпечує військових житлом або ж компенсує кошти, які родина військовго буде витрачати на оренду житла.

Довідка: Ті, хто бажають піти на службу за контрактом, можуть звертатися у військкомат за адресою: вул. Тролейбусна, 5 з понеділка по суботу, з 8.00 до 17.00. Тел.: 43-58-19, 43-58-15.

Тернопіль жінки контрактна служба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі