УПЦ МП заявляє, що на Тернопільщині "Правий сектор" травмував їхнього правозахисника

Нападник завдав фізичних ушкоджень правозахиснику Тернопільської єпархії за захист прав віруючих УПЦ МП, скаржаться в єпархії.

Після чергового слухання у приміщенні Апеляційного суду Тернопільської області, невідомий скоїв напад на юриста Тернопільської єпархії УПЦ Захарчука А.П, цитує повідомлення московських отців Реально.

"Андрій Петрович виборює право Свято-Михайлівської громади УПЦ (МП - авт.) села Бутин Збаразького району на власний храм, який розкольники відібрали за класичною рейдерською схемою у жовтні минулого року. Тоді, під час захоплення, представники «Київського патріархату» заручилися силовою підтримкою радикалів з «Правого сектору» ніби то «оскільки побоювалися провокацій».

Нападник із закритим балаклавою обличчям ззаду наблизився до юриста та вилив на голову зеленку. Через попадання антисептика в око Андрій Петрович зазнав опіку, про що є відповідна довідка з медзакладу.

Внаслідок нападу було відкрито кримінальне впровадження", – йдеться в повідомленні.

Сам юрист розповідає, що постійно зазнає принижень і образ від представників «Правого сектору», котрі приходять на засідання суду. Вони дозволяють собі штовхати правознавця, навмисно топтатися по ногах та погрожують фізичною розправою. Тому цілком ймовірно, що нападник є членом згаданого радикального угрупування.

Московські священики заявляють що на Тернопільщині "Правий сектор" травмував їхнього правозахисника
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі