Міський голова Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтів у сквері на Валовій

У Тернополі розпочали ремонт скверу поблизу вулиці Валової. Перевірив стан проведення робіт міський голова. Як зазначає Сергій Надал, до Великодня там зроблять усі основні будівельні роботи.

У сквері буде нове освітлення, бруківка у вигляді вишиванки та новий дитячий майданчик. Також на прохання мешканців буде розширено заїзд та проїзд до будинку.

Міський голова запевняє, що вже незабаром сквер стане чудовим місцем для відпочинку та проведення дозвілля як для мешканців прилеглих будинків, так і для гостей міста.

 - До Великодня підрядники виконають основні будівельні роботи, зокрема, облаштують підпірну стінку, а після свят роботи продовжать. Тут заплановано оновити вуличне освітлення, огородження скверу, облаштувати нову бруківку та дитячий майданчик, - розповів Сергій Надал.

Міський голова Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтів у сквері на Валовій, фото-1 Міський голова Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтів у сквері на Валовій, фото-2 Міський голова Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтів у сквері на Валовій, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі