Валентин Хоптян підшуковує для ФК «Нива» спортивну базу

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян заявив, що фінансове забезпечення ФК «Нива» вже майже вирішено.

Як відомо, 3 мільйони гривень на команду надасть банк «Надра», який належить олігарху Дмитру Фірташу. А ще 3 мільйони знайдуть на місці. За словами губернатора, певні домовленості з цього приводу вже є. Наразі на стадії формування тренерський штаб та підбір футболістів, пише ЗЗ.

– Ми працюємо сьогодні над тими футболістами – нашими земляками, які сьогодні грають в інших в областях і інших клубах і яких можна реально запросити до нас. Я вважаю, що ми маємо вишукувати юні молоді таланти і награвати команду нашої області. Тоді це буде команда патріотів, яка буде дійсно боротися і захищати честь краю, – вважає Валентин Хоптян.

Досі, за словами головного опікуна команди, залишається невирішеним питання спортивної бази.

– Ви знаєте, що ту базу, яка була у нас тут під Тернополем, обласна рада поки що забрала у футбольного клубу. Мабуть, немає зацікавленості у розвитку футболу в тих, хто її забрав. Але я працюю сьогодні із сусідніми районами – Збаразьким і Підволочиським. Є там можливості і футбольного поля, і бази у лісі. Зокрема, під Скалатом, 20 кілометрів від Тернополя. Я думаю, що проблема бази буде вирішена до початку нового сезону, – запевнив губернатор.

За словами Валентина Хоптяна, у другому колі чемпіонату України з футболу команду планують «награвати». А вже більш амбіційні плани – вихід у першу лігу – будуть ставитися на наступний сезон. Нагадаємо, подати у ПФЛ заявкові документи на виступ у весняній частині чемпіонату футбольний клуб «Нива» повинен до 21 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі