Anonymous відключать Інтернет 31 березня

Хакерське угруповання Anonymous оголосило про намір "відключити Інтернет" 31 березня, провівши операцію #opGlobalBlackout. В ході цієї операції хакери збираються порушити роботу 13 кореневих DNS-серверів.

"На знак протесту проти SOPA, Уолл-стріт, наших безвідповідальних лідерів і улюблених банкірів, які змушують світ голодувати через свої егоїстичні потреби, і заради простих садистських веселощів, 31 березня Anonymous відключать Інтернет", - говориться в повідомленні анонімних месників.

Після того як DNS-сервери буду відрізані від Інтернету, заявляють кіберхулігани, ніхто не зможе виконати пошук доменного імені, і таким чином буде відключений HTTP - найбільш часто використовувана функція в Web.

"Кожного разу при введенні "http://www.google.com" або будь-якого іншого URL користувач буде потрапляти на сторінку з помилкою і вважатиме, що Інтернет відключений, а цього достатньо. "Пам'ятайте, що це протест, і ми не ставимо собі за мету "вбивство" Інтернету, ми тимчасово відключимо те, що потрібно більше всього", - додають хакери.

У своїй публікації активісти також розмістили посилання на програмне забезпечення, за допомогою якого користувачі можуть взяти участь в операції #opGlobalBlackout.

Зазначимо, що ближче до парламентських виборів, які відбудуться восени 2012 року, на Україну може чекати справжня партійна кібер-війна. Хакери вже збирають "замовлення" на цю війну. Як розповів український хакер з групи Anonymous, хакерів в Україні дуже багато, вони діють групами.

Крім того, Anonymous погрожували нацькувати всіх хакерів у світі на сайти української влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі