Ціна на телефонний зв'язок може знову підскочити

Питання про підвищення тарифів перебуває на стадії обговорення. У 2012 році тарифи на місцевий телефонний зв'язок знову виростуть, якщо Національна комісія з регулювання в галузі зв'язку (НКРЗ) піде назустріч операторам.

На даний момент питання про підвищення тарифів перебуває на стадії обговорення, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Для цього НКРЗ збирає додаткові дані, зокрема, звіти операторів про показники діяльності у сфері фіксованого телефонного зв'язку за 2011 рік, які ще не надійшли в повному обсязі. Як відомо, фактично монополістом на вітчизняному ринку фіксованого зв'язку в Україну є компанія "Укртелеком", 92,79% акцій якої австрійський фонд Epic викупив у держави в 2011 році за 10,575 млрд грн.

Також, послуги фіксованої телефонії надає група Vega, входить до складу СКМ бізнесмена Ріната Ахметова. Яка саме компанія попросила дозволу на підвищення тарифів, у НКРЗ не повідомляють, однак, як стало відомо з неофіційних джерел, ініціатором звернення до комісії виступила компанія "Укртелеком".

Нагадаємо, в минулому році тарифи на місцевий телефонний зв'язок підвищували в два етапи - з травня і з вересня. До підвищення місцева телефонія обходилася городянам в суму близько 19 грн, а жителям села - близько 10,5 грн. Після двохетапного підвищення, в першому випадку мінімальна абонплата становить 24,7 грн, у другому - 13,5 грн без ПДВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі