Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото)

Дев’ятнадцятого лютого у загальноосвітній школі № 23 міста Тернополя відбувся відбір на участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу. Участь у змаганнях брали найсильніші пауерліфтери області.

- Пауерліфтинг – це силовий вид спорту, який складається з трьох вправ: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги. В сумі вони визначають кваліфікацію спортсмена. У пауерліфтингу, на відміну від бодібілдингу, важливі силові показники, а не краса тіла, – пояснює тренер Ігор Лисий.

У результаті обласного змагання було обрано декілька переможців у різних вагових категоріях. У ваговій категорії до 66 кілограм переміг Михайло Шаблій. У категорії до 83 кілограм перемогу здобув кандидат в майстри спорту Петрик Павло.

У ваговій категорії до 93 кілограм, яку представляло лише троє учасників,переміг кандидат у майстри спорту Гайдамаха Богдан, який присів із штангою вагою 280 кілограм. Таку вагу змогли подолати не усі учасники у ваговій категорії до 105 кг - пише "Погляд".

Найсильнішим учасником змагань було оголошено тернополянина Варченко Максима, який представляв вагову категорію до 105 кілограм: він зумів здійснити присідання із штангою вагою 350 кілограм!

Окрім оголошених результатів, Богдан Гайдамаха, який побив два рекорди на рівні області: із жиму штанги лежачи (167,5 кг) та із присідання зі штангою (280 кг).

Чимало родичів та друзів прийшли до спортивного залу школи, щоб підтримати молодих пауерліфтерів.

Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-1
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-2
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-3
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-4
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-5
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-6
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-7
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-8
Найсильніші чоловіки Тернопільщини (фото), фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі