У Тернополі для партій «халява» скінчилася

Відтепер обласні осередки партій, які орендували комунальне майно міста задурно, змушені будуть за нього платити.

Відповідне рішення прийняли депутати міської ради. Після того, як експерти проведуть оцінку приміщень, буде визначено орендну плату. Орієнтовно вона становитиме від 30 до 60 грн. за 1 м кв.

Найбільше розкошелитися доведеться представникам ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та КУН. Площа офісів «Батьківщини», які розташовані в діловому центрі «Україна» на бул. Шевченка, складає 293,4 м. кв.

У «Свободи» два офіси: на вул. Коперніка (44,4 м кв.) та у ДЦ «Україна» (66,9 м кв.).

Також шукати кошти на оренду доведеться шукати обласній організації Конгресу Українських Націоналістів (55+57 м кв.), обласній організації Соціалістичної партії України (88,3 м кв.), Українській народній партії (82 м кв.), партії «Нардний союз Наша Україна» (68,9 м кв.).

Як мінімум від оренди за ці офіси в рік надійде 250 тис. грн.

Раніше всі ці партії орендували комунальне майно задурно. Про бажання запровадити плату для партій та громадських організацій говорив ще попередній міський голова Роман Заставний. Однак він цієї ініціативи не втілив, мовляв, не було волі депутатського корпусу.

Сергій Надал про зміну правил гри при оренді комунального майна почав вести мову ще минулого року. Цього року цю ініціативу таки «дотисли».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі