«Березіль» відремонтують за 1 млн. гривень?

2012-й рік оголошено на Тернопільщині роком Леся Курбаса. Цього року виповнюється 125 років з дня народження відомого режисера, доля якого була тісно пов’язана із нашим краєм. Відзначати ювілейну дату розпочнуть 24 лютого з відкриття виставки в обласному краєзнавчому музеї.

– Це тільки початок і весь рік упродовж усіх місяців ми будемо відзначати цю непересічну подію для всієї української держави. Заходи будуть проходити як у якихось конкретних місцях, так і в кожному районі, нашому обласному театрі і в палаці культури «Березіль», який носить ім’я Леся Курбаса, – повідомив заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

Один із ключових заходів, приурочених вшануванню пам’яті Леся Курбаса, за словами чиновника, якраз буде пов’язаний із палацом культури «Березіль». А точніше – його ремонтом.

– Ми отримали звернення від міського голови, обласна адміністрація його розглянула і ми знайшли можливість закласти його у перелік об’єктів, які цього року будуть фінансуватися з державного бюджету. Через Міністерство економіки зараз цей список проходить остаточне затвердження. Але кошти будуть виділені і тому цього року ми зможемо відремонтувати фактично головну сцену Тернопільщини – сцену палацу культури «Березіль», – пообіцяв Петро Гоч.

Як уточнив заступник губернатора, міська рада попросила 1 мільйон гривень на реконструкцію сходів і підпірних стін будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі