Тернопільська волонтерка Оксана Старощук сьогодні святкує день народження

Сьогодні свій день народження святкує тернопільська волонтерка Оксана Старощук.

З початку війни на Сході, пані Оксана, як і тисячі патріотів, приєдналася до волонтерської допомоги захисникам Вітчизни. Маючи контакти з українцями, які зараз перебувають за кордоном, вона сформувала унікальну волонтерську групу, яка регулярно відправляє гуманітарні вантажі на передову, де  у складі різних підрозділів захищають нашу державу  багато тернополян.

Напередодні  Великодня пані Оксана зорганізувала допомогу з далекої Португалії.  Українська громада містечка Фару спорядила 9 пакунків та ящиків потрібних речей і продуктів харчування для наших воїнів. Крім того, українська малеча Фару передала малюнки та побажання захисникам  України.

лист захисникам
лист захисникам

«Дорогі українські воїни! - пишуть учні першого класу української школи у Фару, - Хоча ми живемо далеко від України, але любимо її дуже  й хочемо, щоб був мир на нашій землі. Дякуємо Вам за все і бажаємо щасливого повернення додому».

лист захисникам2
лист захисникам2

За словами голови  фракції «Об’єднання «Самопоміч» в облраді  Віталія Фидрина, разом з джипом, придбаним після Гаражного розпродажу, який відбудеться 24 квітня, волонтерська передача пані Старощук  вирушить у розташування 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Тернопільська волонтерка Оксана Старощук сьогодні святкує день народження, фото-3
Тернопільська волонтерка Оксана Старощук сьогодні святкує день народження, фото-4
Тернопільська волонтерка Оксана Старощук сьогодні святкує день народження, фото-5
Волонтер Старощук допомога АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі