У під’їздах Тернополя орудують шахраї

На днях в під’їзді по вул. Оболоня, 11 ходили підозрілі чоловіки, пропонували продати старі годинники та інші речі. Мешканці будинку навіть вивісили оголошення з проханням не відкривати вхідних дверей незнайомцям.

- Декілька днів тому в двері подзвонили невідомі, сказали, що скуповують старі годинники, - розповідає 20 хвилин мешканка будинку Ольга. - Через вічко дверей побачила двох кремезних чоловіків, можливо був ще хтось. Двері ми, звісно, не відчинили. А пізніше почула від сусідки, що жінку з першого під’їзду вдарили по голові та обікрали. Після цього повісили оголошення. 

У поліції кажуть, що інформації про напад на жінку не мають. Але схожі випадки трапляються в різних районах області.   Правоохоронці вкотре застерігають надійно замикати двері, та найголовніше  - не довіряти незнайомцям. Ні в якому разі не відкривати двері чужинцям, які пропонують це під приводом продати чи купити товар, розповідають про страшні родинні пороби. Про підозрілих осіб просять одразу повідомляти на лінію "102". 

Тернопіль шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі