Справа Щепановського наближається до розв'язки

Справа про обвинувачення Щепановського-Марценюка потроху наближається до кінця. Ймовірно, на наступному засіданні суд допитає самих обвинувачених. Такі висновки зробив на судовому засіданні у понеділок, 27 лютого, головуючий суддя Тарас Багрій.

Щоправда, у списку залишається ще 13 неопитаних свідків. Втім, і ця кількість є лише частиною від загальної кількості , що проходять у справі.

- Від двох свідків суд отримав заяви з проханням розглядати справу без їхньої участі, - каже Тарас Багрій. – Вони просять взяти натомість свідчення, які давали під час досудового слідства.

На самому ж понеділковому засіданні свідчення дала тільки одна із пайовиків - Іванна К. Жінка приходила у суд минулого засідання 6 лютого, втім висловила тоді бажання свідчити у присутності адвоката. На ознайомлення із свідченнями жінки, які вона давала досудовому слідству, адвокат попросила 15 хвилин. Після розповіді про договір з «Будівельником» на квартиру та гараж на суму у 400 тис грн, вона повідомила про відсутність претензій до підприємства. Мовляв, уже добилась визнання за собою майнових прав. Фактично на цьому судове засідання і закінчилось.

- Якщо буде таке бажання, то можна переходити до допиту підсудних, - повідомив головуючий суддя. – Чи нема заперечень?

Однак адвокат Зіновія Щепановського Ростилав Лукашов заявив про необхідність допитати ще одного свідка – людини із контрольно-ревізійного управління. Мовляв, у результатах його перевірки на підприємстві є суперечності - пише "20 хвилин".

Наступне засідання проведуть 12 березня. Початок - о 10.30

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі