• Головна
  • У Тернополі в парку Шевченка оновлять освітлення та пішохідні доріжки
16:15, 5 травня 2016 р.

У Тернополі в парку Шевченка оновлять освітлення та пішохідні доріжки

На утримання та оновлення тернопільських парків закладено майже 8 мільйонів гривень. За словами міського голови Сергія Надала, за ці кошти відремонтують освітлення, пішохідні ділянки та проведуть благоустрій у всіх парках міста.

Зокрема, вже цього року планують розпочати оновлення парку Шевченка. Там з'являться нові ліхтарі та облаштують «стежку здоров’я». Чекають зміни і на Старий Парк, там встановлять дитячий майданчик та займуться реконструкцією пагорбу Слави.

- В п’яти тернопільських парках проведуть ряд капітальних робіт. Зокрема, у парку Шевченка заплановано облаштувати «стежку здоров’я», оновити пішохідні зони біля острівка «Чайка», зробити ремонт підпірної стінки навколо острівка, а також провести роботи по додатковому освітленню парку, - зазначає очільник міста.

Зміни та ремонти чекають також на парк «Національного відродження», «Топільче» та «Парк Здоров’я».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітлення #пішохідні переходи #пішохідні доріжки #освітлення в парку

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...