• Головна
  • Надал запевняє, що дозволу на забудову «Бенедетто» ніхто не надавав
20:00, 27 лютого 2012 р.

Надал запевняє, що дозволу на забудову «Бенедетто» ніхто не надавав

Пристрасті, який вирують щодо наміру компанії «Креатор-буд» збудувати на місці колишнього кафе «Женя-Женєчка» житловий будинок, безпідставні. У цьому переконує міський голова Сергій Надал.

«Навколо цього питання насправді є багато спекуляцій. Там не стільки є проблема, скільки дехто собі хоче зробити дешевий піар. Насправді міська рада прийняла рішення виключно про надання дозволу на розробку проекту землеустрою під викуплене приміщення і навколо нього. Жодних рішень щодо будівництва не приймалося», – запевняє міський голова.

Він переконує, що прийняте депутатами рішення є вигідним для міста. Мовляв, «Креатор-буд» як власник приміщення має право отримати земельну ділянку під цим приміщенням і  навколо для обслуговування. До отримання відповідного дозволу підприємство використовувало дану землю безкоштовно, тепер же платитиме за неї орендну плату.

«Щодо будівництва, заїзду важкої техніки – для цього є архітектурна рада, для цього необхідно робити проект, його потім подавати в управління архітектури. Управління відповідно до діючих нормативів прийматиме рішення, чи видавати містобудівні умови і що там має бути враховано. Зрозуміло, ніхто не дозволить, щоб там важка техніка їздила через центральну пішохідну зону», – каже Сергій Надал.

Він наголосив, що лише коли підготують відповідний проект, можна буде говорити, буде вестися там будівництво чи ні і на яких умовах.

«Наразі ще цього всього немає, а ажіотаж вже створений», – зауважив мер.

Цікаво, що керівник «Креатур-буд» Ігор Гуда не приховує, що має намір на місці колишнього закладу харчування збудувати житловий будинок. Тому позиція мера, мовляв, підстав для хвилювань у жителів прилеглих будинків немає, виглядає дивною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...