• Головна
  • Львівська майстерня пряників встановила смачний рекорд
Новини компаній
21:00, 11 травня 2016 р.

Львівська майстерня пряників встановила смачний рекорд

Новини компаній

Львів прославився пряниками на всю Україну. Адже у День міста, 6 травня, львівська майстерня пряників «Юрашки» встановила рекорд України. Ця, колись маленька майстерня, а сьогодні чи не ціла майстерня, звела у центрі міста солодкий будинок. Відтак Національний реєстр рекордів зафіксував кулінарне диво – найбільший в Україні будиночок з пряників.

Такий солодкий будинок змайстрували в Україні вперше. Його площа майже 10 м2. Дах та стіни цього будинку повністю зроблені з пряників. Для рекордного будинку знадобилося півтони тіста, з якого нього спекли майже 2500 солодких цеглинок. Цю найбільшу конструкцію із пряників внесли до Національного реєстру рекордів України у категорію “Кулінарне мистецтво”.

«Наші потужності дозволяють нам спекти навіть будинок», - жартома зазначають пекарі майстерні «Юрашки». Насправді ж, як і індивідуальні, так і великі замовлення та масштабні випікання для цих майстрів вже чи не звична справа. За два роки майстерня «Юрашки» перетворилась на пряникове підприємство, де над кожним смаколиком працюють більше 30 працівників, пекарів, художників.

Дуже символічно, що пряниковий рекорд встановили саме у Львові. Адже в давнину місто славилось своїми медовими пряниками «юрашками». За легендою, вони отримали таку назву через ярмарки біля Собору Юра, де ці солодощі були невід’ємним атрибутом.

Тепер львівські пряники знову стали знаменитими. Тепер без перебільшень можна казати, що львівські пряники «Юрашки» рекордно смачні.

«Для нас кожен пряник – це своєрідний рекорд. Бо усі смаколики ми робимо вручну. Кожен пряник – це індивідуальна робота пекаря, це клопітка робота художника. Вони створюють солодощі та наносять малюнки від щирого серця. Тому пряник – це теплий та душевний подарунок», - розповідають майстри.

Такі рекорди, як всеукраїнські, так і щоденні в майстерні, справді надихають. Завдяки таким звершенням ми все більше хочемо творити нові й нові сюрпризи для кожного з вас!

DSC_4150DSC_4101DSC_4097DSC_4051

DSC_4171

Оголошення
live comments feed...