• Головна
  • Агрохолдинг «МРІЯ» отримав 18 млн проміжного фінансування на поповнення робочого капіталу
Новини компаній
16:15, 12 травня 2016 р.

Агрохолдинг «МРІЯ» отримав 18 млн проміжного фінансування на поповнення робочого капіталу

Новини компаній

Агрохолдинг «МРІЯ» залучив кредит на суму 18 млн доларів і отримав рефінансування 9 млн доларів кредиту, отриманого Компанією в 2015 році. Таким чином Агрохолдинг поповнив свій робочий капітал на загальну суму 27 млн доларів. Фінансування надано поточними кредиторами Агрохолдингу у вигляді проміжної позики, яка покриє потребу «МРІЇ» в робочому капіталі до початку збиральної кампанії.

«Ми, як і раніше, маємо намір залучити в 2016 році 50 млн доларів, і пропозиція щодо фінансування, отримана «МРІЄЮ» у березні, залишається в силі. Але оскільки переговори про реструктуризацію боргового портфеля ще не завершені, деякі з наших бондхолдерів прийняли рішення надати «МРІЇ» проміжне фінансування, щоб Компанія змогла продовжити роботу в нормальному режимі до узгодження умов реструктуризації », - прокоментував Тон Хулс, фінансовий директор Агрохолдингу «МРІЯ».

Нагадаємо, що в березні 2016 року «МРІЯ» отримала від консорціуму кредиторів пропозицію про фінансування робочого капіталу на суму 50 млн доларів. Істотною умовою отримання кредиту є прийняття більшістю кредиторів, включаючи бондхолдерів і банки, угоди про реструктуризацію.

#Мрія #Агрохолдинг #посівна #фінал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...