• Головна
  • У Тернополі 2-річний малюк бореться зі страшною хворобою
Потрібна допомога!
10:30, 13 травня 2016 р.

У Тернополі 2-річний малюк бореться зі страшною хворобою

Потрібна допомога!

Хлопчик має ураження головного мозку та двосторонню туговухість. На проходження реабілітації у варшавському центрі інтенсивної терапії потрібно майже 37 тис. грн. Минулої батьки хлопчика просили допомогти коштами, аби придбати хлопчику слуховий апарат. Тоді кошти зібрали, однак хлопчику потрібна ще одна реабілітація - провести її погодилися польські медики.

Володя Коваль хворіє з народження. Сім’я зі всіх сил бореться з наслідками діагнозу, який йому поставили в Охматдиті – органічне ураження головного мозку, окрім того в хлопчика двостороння туговухість ІІ-ІІІ ст.

- Завдяки небайдужим людям у вересні минулого року ми зібрали суму, яка компенсувала витрати на купівлю дорогого слухового апарату та проходження курсу в Реабілітаційному центрі “Еліта”, - розповідає 20 хвилин мама хлопчика Олена Коваль. -Результати реабілітації ми побачили одразу ж – Володя почав недовго сидіти з опорою на ручки, з’явилась опора на ніжки. Почав вимовляти перші склади.

Лікарі кажуть, що в малюка намітилася позитивна динаміка в одужанні. Тепер прийняти на реабілітацію Володю погодилися в польському центрі інтенсивної терапії "Олінек", що у Варшаві. На саму реабілітацію потрібна не така вже й значна сума - 4 150 злотих. Крім того, кожен день проживання там обійдеться родині в 150 злотих, а перебувати там треба десять днів. Загалом родині потрібні майже 37 тис. грн.

- На жаль, ми знову змушені звертатись за допомогою, адже постійне лікування повністю вичерпало наші фінансові можливості. Ми надіємось зібрати необхідну суму коштів, аби дати дитині шанс на повноцінне життя, - продовжує пані Олена. - Сподіваємося на підтримку небайдужих тернополян, які допоможуть нашому Володі одужати.

Зібрати кошти на реабілітацію потрібно до вересня, тож родина завчасно звертається до людей. Довідка: Кошти на лікування Володі можна переказувати на картку ПриватБанку 5168 7555 0228 4686 - Олена Коваль. Деталі за тел.: 068-225-01-74 - Олена.

#Тернопіль #малюк #страшна хвороба

Коментарі

Оголошення
live comments feed...