![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:30, 1 березня 2012 р.
У Тернополі маршрут №6 чотири місяці існував незаконно
29 лютого виконавчий комітет міської ради погодив проект рішення про зміни у роботі громадського транспорту, який курсує маршрутом №6. Зокрема, як повідомив начальник транспорту та зв’язку ТМР Ігор Мединський, зважаючи на звернення громадян, які проживають на вул.. І.Котляревського, Броварній та За Рудкою, у режим роботи громадського транспорту внесено зміни.
На маршруті №6 один соціальний автобус з-під залізничного мосту повертатиме не на вул. Чехова, а їхатиме прямо вулицями вказаними вище.
По суті, таким чином автобус курсує уже чотири місяці, каже Ігор Мединський, його просто потрібно узаконити, аби перевізник працював у правовому полі. Після прийняття рішення відбудеться процес погодження схеми руху з ДАІ, пише Номер один.
Цікаво, як без відповідних документів перевізник працює уже чотири місяці, як працівники ДАІ не помітили, що попри їхнє відомство чотири місяці ходить громадський транспорт і чому виконком приймає рішення постфактом, а не як цього вимагають норми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...